55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Květen 2015

31.5.

31. května 2015 v 14:11
Aby toho nebylo málo, s T. teď na sebe nebudeme mít skoro vůbec čas. Má novou práci... a nejhorší je, že jemu to ani nevadí. Prý je to to, co teď potřebuje - být zavalený prací. Hm. Super. Řekněte mi, proč já mám takovou smůlu na chlapy. Proč si někdy nemůžu najít někoho, se kterým to bude jednoduchý? Chtěla jsem se učit, protože zítra píšu 3 testy a čeká mě zkoušení, ale nějak se nedokážu soustředit. Jedu se zřídit na kolo. Potřebuju upustit páru a vyhnat tyhle myšlenky z hlavy. Protože to, co se teď v mý hlavě odehrává... Hm. Hotový peklo. :D

Snídaně: Musli s mlékem
Oběd: Kuřecí maso, brambory
Večeře: zeleninový salát
Pohyb: 40km. kolo, 10min. HIIT workout

Adriana Lima | via Tumblr

30.5.

30. května 2015 v 11:02
Celý květen stál za nic. Od začátku až do konce. Můžu si za to sama. Můžu si sama za všechno, co se stalo a vím to. Dost jsem zhubla, neustále mě bolí hlava a bez kofeinu nežiju. Jsem totálně bez energie, včera mě položily 2 koktejly na sluníčku :D. Každopádně po dnech, kdy jsem absolutně stagnovala, odmítala vůbec vstát, vím, že zase musím začít fungovat. Musím zase začít cvičit, zdravě a pravidelně jíst. Protože tohle se asi úplně nedá vydržet. Vážně téměř nejím. Mám stažený žaludek, odmítá přijímat potravu... S přítelem je to složité, mám pocit, že mě táhne dolů. Vlastně ani nevim, jestli mu říkat přítel. Spíše jsme dobří kamarádi, co spolu spí. Každopádně bych mu strašně chtěla pomoct. Jen nevím jak. Sama budu navštěvovat psychologa, tak jak můžu pomáhat druhým, když ani nevím, jak pomoct sama sobě.

Aneb snažím se zase začít jíst :D

Snídaně: Musli s mlékem
Oběd: Čočka, vejce
Svačina: Bílý jogurt
Večeře: Zeleninový salát

Pohyb: 17km. Inlajny, 10min HIIT workout

^_*
JUST PEOPLE LIKE ME ! | via Facebook

27.5.

27. května 2015 v 15:58
Probudila jsem se na JIPce... nepamatovala jsem si absolutně nic. Málem jsem umřela. Bylo mi líto, že se to nestalo. Nemám úctu k životu. Nemám takový ten pud sebezáchovy... Nemám. Jsem prázdná. Už jen to, že jsem si zase začala s klukem, se kterým to nemá budoucnost. Sám mi řekl, že se na vztah necítí - umřela mu přítelkyně před pár měsíci, a já mu bez problémů řekla, že tohle neřešim, že jsem s tim do toho šla od začátku a nic od toho nečekám. Jo, frajerka. Přitom mě to vnitřně užírá. Poklepejte si na čelo. Táhnu to s dvěma. Přičemž ten druhý o mě fakt stojí, nejdu mu o sex. Ale na něho tak nějak kašlu... Nid k němu necítím. Vždycky chci toho, kterýho nemůžu mít.
Ne, já na tohle vážně nemám. Už 3 týdny jsem pořádně nejedla... hubnu. Babička se zděsila, od Vánoc mě neviděla a teď... jo, jsem asi hubenější.

depressed girl tumblr

19.5.

19. května 2015 v 18:53
Už je to doba, co jsem nenapsala... Ne, nepřejídám se, nesekla jsem se sportem, jenom jídelníčky mám tak chudé, že je ani nemusím zapisovat a se sportem to taky až tak nepřeháním, protože je mi pořád zle. V sobotu jsem si aspoň dala 40km. na kole a dneska se chystám na HIITworkout :) Nemůžu do sebe dostat žádné jídlo a ve finále se o to ani nesnažím. Je mi to fuk. Poslední dobou je mi všechno tak ukradené, že si říkám, co se to ze mě stalo. Občas se na sebe dívám a... nepoznávám se. Vlastně nenávidím celý svět a nechápu proč. Mám nového přítele... jestli se to dá tak říct. Znám ho 2 týdny, něco spolu máme a vypadá to, že to bude pokračovat. Vlastně je mi s ním fajn... A hlavně vím, co si zažil a mám potřebu mu pomáhat. Jo, pomáhám všem okolo, hlavně abych si nepřiznala, že já mám taky problém. Protože ono se to vážně zhoršuje. Nevím, proč mám takovou potřebu si ubližovat. Vlastně udělám cokoliv proto, abych se cítila hůř. Není to proti přírodě?

A dnešní jídelníček.. no.. fakt nemám hlad. ani náladu na jídlo.
7:00 - 1/2 banánu
14:00 : malá mistička brambor s kuřecím masem
Pohyb: HIIT workout, 15min Kettlebell workout, 30km.kolo


3.5.

3. května 2015 v 11:14
Za ty 3 dny, co jsem nenapsala, jsem docela... zhubla. Takhle ploché břicho jsem neměla hodně dlouho. Téměř jsem totiž nejedla. Nemohla jsem, ani nechtěla :D Páteční párty byla... hm, zajímavá. Tak zajímavá, že si z toho půlku nepamatuju a to, co si pamatuju, mi stačí. Tak jsem si zařádila a už jsem zase hodná holka. Už žádná tequilla, fakt.

Dneska už se zase snažím jíst normálně a cvičit. A taky musím udělat spoustu věci do školy, chci upéct nějakou zdravou mňamku... :) Jsem na sebe zvědavá :D

Snídaně: Sypané musli, mléko
Oběd: Kuřecí maso, brambory, zelenina
Svačina: Žitný chléb, cottage, krůtí šunka
Večeře: Zeleninový salát

Pohyb: Jillian BR cardio 25min, 10min HIIT workout
Drink up
Fitness-by-ale | via Tumblr