55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Duben 2015

29.4.

29. dubna 2015 v 20:46
Vlastně nevím, o co se to snažím. Optimismus vyprchává... k čemu to všechno? Cítím se sama i když sama nejsem. V pátek jdu po dlouhé době pít. Zmocňuje se mě nostalgie. Už 2 měsíce v sobě nemám ani kapku alkoholu, tak si to možná i zasloužím. Já vím, není to dobré pro dietu... vlastně ani pro mojí psychiku, protože ve výsledku s někým ujedu, nebo budu přehnaně depresivní nebo obojí. Ale na druhou stranu se asi potřebuju odreagovat. Všechno na mě padá a mě to nebaví. Po slunečných dnech se nějak zatáhlo. Doslova.

A jídelníček je opět příšerný, asi nikdy nebudu jíst správně. Sacharidy jsou zlo.

Snídaně: Ovesná kaše, jahody
Svačina: Bílý jogurt, 2 rýžové chlebíčky
Oběd: Kuřecí maso, brambory + miska sypaného musli
Večeře: Celozrnná houska + krůtí šunka + ředkvičky

Pohyb: Jillian shred it with weights 26min. + All body workout 25min., 1h.rychlá chůze

Joo, mimochodem. Rozhodla jsem se, že zítra ráno jdu běhat. V půl 6. se probouzím, v 5:45 jdu na věc. Haha. Tak jsem na sebe zvědavá, jestli se přinutím. Běhat jsem byla naposled před 2 roky a nějak mě to nechytlo. Třeba druhý pokus bude úspěšnější.


a healthy change | via Tumblr

27.4.

27. dubna 2015 v 19:43
Tak už i já se řadím mezi dospělé. Ne že bych z toho měla nějakou radost. Teď bych měla být zodpovědná a nedělat kraviny. Joo, to nevim. Dostala jsem spoustu krásných dárků, ani si to nezasloužím. Musela jsem sníst povinně kousek dortu - no ne až tak povinně, strašně mi chutná <3 :D Ani si to nevyčítám, jsou tam převážně samé zdravé věci (piškoty, bílý jogurt, ovoce, želatina), protože je dělaný speciálně pro mě. Mamka ví, že něco čokoládového, tučného bych do pusy nedala :D

Bojuju pořád se školou. Jsem absolutní ignorant. Ve škole se nedokážu soustředit, místo poznámek mám v sešitě obrázky... A vím, že bych se měla nechat přezkoušet, že bych měla dopsat seminárku... ale je mi to jedno. Dělám jen to, co opravdu musím a vyhnu se všemu, čemu můžu. A obvykle nechodím na první hodiny, protože jdu cvičit. Joo, na tohle jednou dojedu.

Jinak poslední dobou všude čtu o záchvatovém přejídání, různých zbytečných dietách... Sama jsem si tím vším prošla, chystám se o tom něco napsat :) - místo učení fyziky, víte :D

Snídaně: Ovesná kaše, jahody
Svačina: Bílý nápoj, 2 rýžové chlebíčky
Oběd: Brambory, vepřová kotleta
Svačina: Kousek dortu ( jen piškoty, bílý jogurt, ovoce, želatina)
Večeře: 1/2 celozrnné housky + zelenina + krůtí šunka

Pohyb: 10min HIIT workout + 10min. posilování rukou + 14min Zuzka kettlebell workout

Untitled | via Tumblr
They All Want The Result But who is willing to make sacrifices for it !? More motivation: http://www.gymaholic.co

26.4.

26. dubna 2015 v 18:16 | Effy
Nesnáším nedělní večery. Teprve teď jsem přijela domu a mám před sebou horu učení. A to si ještě neodpustim večerní HIIT a alespoň 1 díl seriálu. Ach ta prokrastinace :D

Snídaně: Ovesná kaše, jahody
Oběd: Brambory, kuřecí maso, vejce
Večeře: Těstovinový salát (30g.žitné těstoviny, bílý jogurt, okurka, paprika, rajče), kuřecí šunka
2.večeře: Tvaroh + mandle

Pohyb: JM No more trouble zones - 55min, 30km. kolo, 10min HIIT workout + 14min Zuzka light kettlebell


Remember When You Said I wasn’t good enough. Because I do. More motivation: http://www.gymaholic.co
summer girl | via Tumblr

25.4.

25. dubna 2015 v 16:45

Můj bývalý opět na scéně. Nejsmutnější na tom je, že si myslí, že neudělal nic špatně a nechápe, proč se s ním nechci aspoň vídat. Neuvědomuje si, že mi asi možná ubližil. Opět jsem kvůli němu měla celé dopoledne hroznou náladu. Teď už jsem celkem v pohodě, mám za sebou 40km. na kole, ty kopce mi daly zabrat, aspoň jsem ze sebe dostala všechen vztek :D Jdu se koukat na One tree hill, pak mě čeká večerní workout :)

Jídelníček je opět mizerný... Ne že bych jedla nezdravě, ale ty sacharidy večer bych měla zaměnit za bílkoviny. Od zítřka nasadím přísnější režim :)

Snídaně: Musli, mléko, banán
Oběd: Květákový mozeček (jen vejce, květák + lžička oleje) + brambory
Svačina: 1,5pl.žitný chléb + žervé light + kuřecí šunka
Večeře: Miska musli (ovesné vločky + sušené ovoce)

Pohyb: 40km. kolo, 25min. Zuzka light kettlebell workout + 8min Abs workout

You’re Mocking Me Now Because I’m Working Hard You will regret it during summer. More motivation: http://www.gymaholic.co

24.4.

24. dubna 2015 v 20:58
Dnešek? Nejlíp strávený den s nejlepší kamarádkou :) Nákupy, 20km. na kolečkových bruslích, parádní oběd a pozorování chlapů při street workoutu, co víc si přát. To je tak, když maturanti mají poslední zvonění, pořádně se neučí a vám se nechce sedět v lavici, když víte, že jsou mnohem lepší věci, které můžete podniknout :D Je pořád nádherné počasí a já mám nevysvětlitelně dobrou náladu a chuť něco dělat. To tu dlouho nebylo, předtim bych dala přednost svému pokoji a činkám. Ne že bych na ně teď zanevřela, už se těším na zítřek a svůj kettlebell :) Jen jsem ráda, že už se tolik nevyhýbám lidem.. a snažím se je pustit k sobě. A nemyslím jen na to, kolik spálím kalorií. Dříve by pauza na oběd nepřicházela v úvahu.

Dneska pořád jím. Z toho kardia jsem fakt hladová :D Já se polepšim :)


7:00 Ovesná kaše, jahody
11:00 1/2 activia bílý nápoj
14:00 zeleninový salát s kuřecím masem
17:00 vařený květák, brambory
19:00 2pl.žitný chléb + žervé light, malá mistička musli
Pohyb: 1h.rychlá chůze se zátěží - 10kg, 20km. kolečkové brusle

Shot by @JasonHReinhart22.4.

22. dubna 2015 v 19:57
Sport mi pomáhá se z toho všeho nezbláznit. Pomáhá mi se zbavit těch příšerných myšlenek... I když samozřejmě ne napořád, ale i chvíle se počítá. Dneska jsme byly s mamkou na kolech, daly jsme 45km. :) Je to něco jiného, než se potit v tělocvičně, i když i to má něco do sebe. Bylo krásně a nabilo mě to pozitivní energií :)

Včera jsem hlídala malou holčičku. Miluju děti. Tu jejich upřímnost, jiný pohled na svět... Chybí mi to. Před nějakou dobou jsem hlídala více dětí a častěji.. Hlavně jsem se dost upla na teď už rok a půl starýho chlapečka. Samozřejmě, že jsem si k němu vytvořila vztah, vždyť jsem viděla, jak vyrůstá. Teď se odstěhovali a já ho viděla naposled v listopadu... Ale tohle si bohužel zažije každá chůva.


Snídaně: Banán, musli, mléko
Oběd: Žitné těstoviny, kuřecí maso, eidam
Svačina: Bílý jogurt, rýžový chlebíček
Večeře: Pl.žitný chléb + vejce + žervé light + kuřecí šunka + rajče
Pohyb: JM BR cardio 30min., 45km.kolo
FITSPOHOLIC

20.4.

20. dubna 2015 v 20:16
Ono se pořád využívá léčení elektrickými šoky! Mě se to zdá celkem creepy, ale asi mám zkreslené představy z Podivného experimentu :D Každopádně jsem konečně zpracovala esej a teď jsem plná vědomostí. Až se jednou dostanu do Bohnic, aspoň budu znát historii a všechny metody, haha.

Jinak se mám příšerně. Stala se ze mě holka bez názoru. Teda ne že bych ho neměla, ale už mě to nebaví. Nebaví mě nic řešit, nebaví mě někomu odporovat. Tak to odkejvu. A pak se dozvim, že "Jsi hodná, já vim, ale..." A mě se chce smát. Nejsem hodná. Vlastně jsem celkem vypočítavá mrcha, ale baví mě vypadat před ostatníma neškodně, to, co dělám, by do mě nikdo neřekl. Ani nevím, proč to všechno... Asi jsem jen zklamaná lidmi, zklamaná životem. Vzdala jsem to, vzdala jsem to všechno. Nemám chuť do života, nic mi nedělá radost... Aspoň se snažím zlepšit vztah s rodiči. Asi jsem byla fakt nesnesitelná... denně jsem přicházela opilá a bez problému jsem odešla z domu ve 2 v noci, protože přijel přítel... Haha. Jak jsem byla hloupá a naivní.

Snídaně: Ovesná kaše, maliny
Svačina: Bílý nápoj
Oběd: Vaječná omeleta
Večeře: Pl.žitný chléb + ředkvičky + žervé light
Pohyb: HIIT workout 10min, 8min Abs workout

The Rules of Ladies

Instagram: Fitfoorme | via Tumblr

18.4.

18. dubna 2015 v 13:45
Jsem ve fázi stagnace. Kromě cvičení odmítám cokoliv dělat. Nevycházím z domu a bojkotuju školu. Prostě tam nechodím. Nesnáším to tam. Jsem pohádaná s kamarádkou, protože jsem jí vytkla její každodenní hulení a chlast. Když si uvědomím, že jsem to dělávala taky... Nevypadáte šťastně a "free". Vypadáte zoufale. Nemám nic proti lidem, co si jednou za čas zajdou na párty na pár drinků. Ale mám něco proti lidem, jejichž jediná náplň dne je alkohol a drogy. Jo, nesnáším i svoje minulé já. Vlastně se ani D. nevidím, že si myslel, že mě může ovládat.

V úterý jsem byla s nejlepší kamarádkou v Praze. Chci tam studovat. Chci tam žít. Miluju všechna velká města... Někdo si stěžuje na to, že si vás tam nikdo nevšímá, že je to anonymní... Právě proto se mi to tam tak líbí.

Dneska se chystám učit psychologii, pak posilování a psaní eseje. Nevím, že nikdy nedokážu odevzdat esej včas. Každopádně měla bych za těch několik dní, co jsem doma, udělat aspoň něco produktivního.

Snídaně: Musli, mléko, banán
Oběd: Kuřecí maso, brambory, kys.okurka
Svačina: Bílý jogurt
Večeře: 2 vejce + zeleninový salát

Pohyb:
Jillian BR cardio 26min+10min. HIIT workout
Jillian shred it with weight 30min + 8min Abs workout

•

13.4.

13. dubna 2015 v 20:55
Všechno mě ubíjí. Ze školy jsem přišla totálně znuděná, nechtělo se mi vůbec nic. Hlavou se mi honí šílené myšlenky a já nevím, jak se jich zbavit. Tak to by bylo, haha. Celé odpoledne jsem se dívala na One tree hill a odmítala jít něco dělat. Tak jsem po každém díle aspoň dělala kliky a squaty. A až teď jsem se přinutila si dát 30min.workout. Chtěla bych být přehnaně optimistická a veselá. Aspoň jeden den. Chtěla bych vědět, jaké to je.

Jídelníček
Snídaně: Ovesná kaše, jahody
Svačina: Bílý nápoj, 2 rýžové chlebíčky
Oběd: Brambory, kuřecí maso, malá hrst musli
Večeře: 1/2 celozrnné housky, krůtí šunka, rajče

Pohyb: 12 min. all body workout (push-ups, squats, jumping lunges), 10min. VS model 10-minute fat blasting circuit + 8min. Abs workout

Sad
Squats&HighHeels

12.4.

12. dubna 2015 v 21:03
Nesnášim neděle. Šíleně moc! Je večer, neumím vůbec nic. Tak si plánuju, kdy co háknu a počítám si absenci. Pilná studentka, haha. Aspoň budu mít čas na cvičení, že ano :D Miluju ranní cvičení. Dneska jsem si dala pěkně do těla a pak jsem celé odpoledne hlídala miminko :)

Snažím se myslet optimisticky a tak, ale vždycky večer to na mě dolehne... Převaluju se, nemůžu spát, usínám třeba až po 2 hodinách a v noci se neustále budím. Jindy jsem lehla a spala. Grrm, je to na nic.

Jídelníček
- stejný jako obvykle :D

Snídaně: Ovesná kaše, jahody
Oběd: Zapečené brambory s masem
Svačina: Pl.žitného chleba, žervé light
Večeře: Vaječná omeleta, rajče

Pohyb: 30min.cardio, 8min. HIIT workout, 8min.Abs workout, 1h.chůze, kliky 3x30

Kolik holky uděláte najednou pánských kliků? :) Já 35. Zatím celkem slabota, ale mám radost, každý den se zlepšuji. Když si vezmu, že jsem udělala sotva 5, když jsem začínala, je to docela posun :)
Stay motivated!
Untitled