55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Únor 2015

18.2

18. února 2015 v 12:04
Mám jarní prázdniny. Co dělám? Piju. Strašně moc. Od té doby, co jsem s D., to nějak nezvládám. Nezvládám tu nejistotu, nezvládám náš vztah. Hlavně poslední dobou... je to divný. Sama jsem mu navrhla, že to ukončíme, že na tohle nemám. Řekl mi, že to rozhodně ne.. haha. A pak se celý den neozve. Ze začátku jsem k němu nic necítila, říkám si, že ani teď, ale.. bojím se, že si to jen nalhávám a že jsem ho tak nějak začala mít ráda... Že už to není čistě jen o sexu... alespoň z mé strany. A taky mám jiné starosti... jednou jsme spolu spali bez ochrany a já měla zrovna plodné dny.. Achjo, tohle nechci zažívat znova. Proč jsem tak hloupá?
A taky se netěším do školy, nevím, jak to tam zvládnu... Poslední dobou to bylo příšerný. Tak trochu jsem to přehnala s antidepresivy, byla jsem tak otupělá, že jsem nebyla schopná prezentovat... Mluvila jsem z cesty, neřekla jsem kloudnou větu. Vážně jsem pak chtěla umřít.
Nemám na to tu být... nemám na to zvládat každodenní věci, strasti, bolesti... Je toho na mě moc...
👌

nothing to say..

I hate myself so much...

5. února 2015 v 20:40
Strávila jsem s D. noc. A strávím zase. Už se nebojím, že mi to ublíží... já k němu totiž nic necítím. Jenom se cítím fajn, když s ním jsem. A o to jde, ne?
Bya jsem na maturáku a.. potkala jsem tam M. Kluk, co o mě stál, já jsem na něj kašlala. A teď se mi snaží znepříjemňovat život pokaždý, když mě potká. Kor pod vlivem alkoholu. Narážky na můj vzhled... Tak nějak se mě to dotklo, musela jsem čapnout mého nového kámoše a jít se opít. Můj přítel mě mezi tim bombardoval zprávama, ať nepiju, ať ho nepodvedu... haha. Tomu se říká důvěra. Každopádně to dopado tak, že jsem vyprávěla dvoum cizím klukům svoje problémy. Byla jsem totálně mimo. Teď to ví, haha. Neměla bych pít.. Dnešek mě totálně dodělal. Bylo to šílený a já mám depku. Najednou si zase říkám, jestli to má všechno cenu.. Připadám si totálně zbytečně.. Najednou se mi nechce žít.

cry | Tumblr
(28) Tumblr