55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Srpen 2014

27.8.

27. srpna 2014 v 21:55 | Effy
Hladovka. Dny, kdy nejsem doma, hladovím. A je to fajn. Miluji to. I když teda... občas mám slabou chvilku. A tak nakupuju jídlo. Dole ve skříni mi leží pár čokolád. Když je tam mám, ani na ně nemám chuť. Tak trošku mi to všechno leze na mozek. A je to dobře.. přestávám řešit všechno ostatní. Jen já a jídlo. Jídlo, které nejím, haha. Ale ráda si s nim hraju a koukám na něj. Ráda vařím bráchovi, který jede objem. Jí i za mě.

A taky čtu, hodně čtu. Hlavně knihy o anorektičkách, narkomanech, prostitutkách. Fascinuje mě to. I když poslední dobou čtu literaturu 19.-20. století. Je to úplně jiný svět a přesto stejný.

Pro ana
- ❤ - ❤ - ❤ - ❤ - ❤ - | via Tumblr

24.8.

24. srpna 2014 v 17:55 | Effy
Už nedržím hladovku, jím málo, dietně a pravidelně. Jím clean. Miluji vodu s citronem, lepší než jídlo, fakt :D
Jinak se mi chce brečet. Z toho, jaký život vedu. Z toho, jak nejsem šťastná. Z toho, jak nejsem schopná pohnout se dál. Protože jsem tlustá. Dobře, to přeháním, ale.. nejsem štíhlá, nejsem výjimečná. Splynu v davu. A tohle já nechci. Už je to moc dlouho.. Vždycky jsem byla pro kluky lehká kořist. levná holka. Pořád jsem se smála a opíjela.. a pak se na sebe nemohla ani podívat. Už toho bylo dost. Vždycky jsem se cítila sama a teď to vnímám mnohem intezivněji. Jak by ne. Sleduji šťastné kamarádky a sama doma brečím a pak vzteky cvičím do vyčerpání. Ale no.. třeba něco dokážu. Třeba dosáhnu své vysněné postavy. Třeba mi konečně stoupne sebevědomí. Budu se vzdělávat a přestanu ze sebe dělat hloupou. Třeba všechno bude fajn. Jen musím věřit..
Fat. | via Tumblr

effy - Buscar con Google

21.8.

21. srpna 2014 v 16:07 | Effy
Voda s citronem, Coca cola light, moje strava tohoto týdne. Občas bílý jogurt, který si dávám napůl. Jídlo mě jen.. obtěžovalo a ničilo. Teď se cítím lépe.

Včera jsem ho potkala. Tak moc ho nenávidim. Nechápu, jak jsem jen mohla. Je to děvkař první třídy. A totálně se mi zprotivil. Ty jeho grimasy, to, jak mluví. Ne, prostě ne. I když jsem říkala, že kdybych čekala miminko, nechala bych si ho.. teď si tím nejsem tak jistá. Nechtěla bych jeho dítě. Jenže na potrat taky nechci. To bych nemohla udělat.
Zatím.. jen teoreticky polemizuji, haha. Příští týden si jdu pro těhotenský test. 3 týdny zpoždění.. doufám, že je to tím, že nejím. Nevím, jak bych tuhle situaci řešila.

Untitled

Untitled
Untitled

19.8

19. srpna 2014 v 18:53
Vstát. Nejíst. Cvičit. Jít spát. A tak pořád dokola. Líbí se mi to. Život je najednou tak jednoduchý. Zatím se snažím nad ničím nepřemýšlet, nic neřešit. Dokud ještě můžu.
Hubnutí je krásná věc. Jak si můžu užívat jídla, když jsem poznala ten krásný naplnitelný hlad?

Untitled

17.8.

17. srpna 2014 v 17:26
V noci jsem přišla domu totálně opilá a zhulená. Já vím, říkala jsem, že s tím přestanu jen.. Pořád hledám únik. A vyžívám se v ránech, kdy je mi zle a nemůžu jíst. Jo, nejde to takhle dělat věčně. Měla bych dospět a chovat se zodpovědně. A já začnu, vážně, jen ne hned. Potřebuju nutně zhubnout. 5 kg mám za sebou.. tak dalších 10? 15? Možná potom bude všechno lepší. Jsem tlustá.. kdo by bral vážně tlustou holku?

Ty sny jsou fakt psycho. Denně. Po každém probuzení si šahám na břicho, abych zjistila, že to byl jen sen.
Jo, pořád nic.


Marca de Tinta~ | via Tumblr
Untitled

12.8.

12. srpna 2014 v 21:47
Pořád nic. Stále jsem ledově klidná. Ještě týden a můžu si jít pro těhotenský test. Eff, Eff, ty jsi ale hloupá.

Včera jsem byla u nejlepší kamarádky.. tak moc mi chybělo s ní ležet v objetí v posteli a povídat si.. hodiny a hodiny, nepřetržitě. Ona je.. víc než kamarádka. A to je úplný opak mě. Je hubeňoučká - i přesto, že nesnáší sport a miluje jídlo, je chytrá a zodpovědná. Máme úplně odlišný vkus na kluky, filmy, v hudbě.., jiné koníčky.. A stejně se milujeme <3 :D

Jídlo.. jídlo.. vlastně moc nejím. Nemám chuť. Cvičím. Už jsem s Jill docvičila 2. program za prázdniny, tak se vrhnu na Shauna, ha.
Od září začnu chodit do posilovny.. Už se to blíží. Mám z toho celkem strach. Z toho všeho.. co bude.

Untitled

Ana 0.1

10. srpna 2014 v 12:28 | Effy
Never good enough
Untitled

have a daughter

8. srpna 2014 v 22:06
Zdají se mi sny o tom, že čekám miminko. Asi z důvodu, že mi pár dní mešká menstruace a já opravdu měla nechráněný pohl.styk. Každopádně vím, že si dal pozor, žádné miminko nebude. Jen.. ta představa, že by ve mě vyrůstal nový malinký človíček, mě ani trochu neděsí. Co na tom, že mi je 17 a jdu teprve do třeťáku. Vždycky jsem byla posedlá dětmi. Jo, tak moc bych si to přála.. Znamenalo by to pro mě vysvobození.


все, что ни делается-все к лучшему

4.8.

4. srpna 2014 v 9:56 | Effy
Mlhavá noc. Alkohol, roztržené džíny, naražená ruka, spousta kluků, noví známí, hádka s bráchou i kamarádkou... ale jinak to bylo fajn, haha.
Neměla jsem chuť jíst ani včera, ani dneska. Tak nejím. K čemu?

Všechno se tak změnilo a možná, že je to dobře. Vždycky jsem chtěla změnu, asi ne tímhle způsobem, ale když už je to tu... Nemám sílu něco řešit, nemám.

Welcome to my world, ana.

Untitled | via Tumblr
Twisted Reality | via Tumblr