55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Květen 2014

2.5.

2. května 2014 v 23:02 | Effy
Víte jak jsem jednou psala, že si neumím představit, až si jedna z nás někoho najde? Už k tomu došlo. Jako kdyby mi najednou jedna půlka chyběla.. někdo mi ji vzal. A já ho za to nenávidím. Na druhou stranu.. chápu to. Nemůžu bránit nejlepší kamarádce ve štěstí, sama jsem tomu napomohla, ale nepočítala jsem s tím, jak moc vážné to mezi nimi bude. Jak mě najednou odsune na druhou kolej.. nebo já si tak aspoň připadám.
Sama mám problém navazovat vztahy. Bráním se tomu. Každého odmítám, nedokážu s někým být.
Někdy cítím, jak moc potřebuju obejmout a tak.. s někým jdu. Naposled jsem takhle skončila s kamarádem. Byli jsme opilí, byli jsme spolu, usínali v objetí a já se cítila milovaná a v bezpečí. Říkal, že jsem krásná, ani mi nevadilo, když se mě dotýkal. Říkal, že mám dokonalou postavu. A.. já mu aspoň v ten moment uvěřila.
Jenže.. to je všechno. Když mám jít na rande.. vždycky ho zruším, přetrhnu kontakt. Neumím si představit, že bych mluvila o sobě. Co bych asi říkala? Není na mě nic zajímavého. V ničem nevynikám. Holka z gymplu s průměrnými známkami a děsivou minulostí. Holka, co má sebedestruktivní sklony, nedokáže se vyrovnat sama se sebou. Ošklivá, tlustá, neschopná. Nejsem pro nikoho dost dobrá, nikdy nebudu.

Jinak.. děkuju za komentáře  Nečekala jsem, že sem občas někdo zajde a zareaguje. Sama žádné komentáře nezanechávám, nemám na to sílu.. haha.. ale polepším se :)
Co se týče vašich rad.. Kéž by to bylo tak jednoduché. Ono se to řekne.. jez 5x denně, začni cvičit.
Hůř se to dodržuje. Prošla jsem si anorexií, bulimií. Teď už mám jen rozházený metabolismus, časté ZP a.. do toho problémy s alkoholem.
O zdravé stravě toho vím dost. Začala jsem se jí zabývat už před 3 roky, kdy tento kolotoč začal. Dodržuji "clean eating", sem tam zařazuji IF, cvičím Shauna, Boba Harpera, jezdím na kole a snažím se překonávat.
Avšak.. to je moje světlé období. Vždy to dodržuji tak maximálně měsíc a pak.. se vždycky něco stane, něco, co mě táhne dolů. Začínám se emočně přejídat a pak se ze zoufalství vracím k hladovění.
Toť můj kolotoč. My neverending story.
Nevím, co s tím, jak to zastavit. Zdravá strava, pohyb mě naplňuje.. bohužel mě vždycky dostihne minulost. Asi nikdy nebudu o.k… následky bulimie, anorexie.. pořád to mám v hlavě.
Nikdy nebudu v pořádku.. bojím se, že to nikdy neskončí.. a nevím, co dělat.
Protože ať se snažím, jak se snažím, vždycky si natluču. Vždycky.. a moje odhodlání slábne. Už to trvá moc dlouho a.. bohužel se to zhoršuje.


Asi jsou to jen výmluvy.. jsem neschopná..
Viewy