55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Březen 2014

Good girls don't eat.

29. března 2014 v 19:23 | Effy
Už poněkolikáté se přihlašuji na blog a snažím se napsat nový článek. Snad se mi to konečně podaří.
Nejde o to, že bych neměla o čem. Stalo se toho dost. Jen.. nechce se mi to rozebírat..
Tak bych si přiznala, že to, co se stalo, bylo skutečné. Bráním se tomu.
Pořád se motám v začarovaném kruhu. Jak z toho ven?

Cítím se tak nechutně, odporně. Nenávidím se, strašně moc.
Piju. Hodně. Je to přes míru. Dělám.. špatné věci.
Hnusím se sama sobě. Snažím se. Snažím se se změnit, ale.. nevím, jestli je to v mých silách.

Potřebovala bych změnit vzduch. Odletět někam pryč. Začít odznova.
Udělala jsem tolik chyb, všechno je rozjeté.. a v mojí moc není to zastavit. Nevím, co mám dělat. Přijde mi, že nic nemá smysl. Přijde mi, že.. se to už nedá spravit. Že už to nikdy nebude jinak.

Chce se mi brečet. Chce se mi řvát. Chci všechno rozkopat. Přitom jen sedím a nevydám ani hlásku.

S-kore, totálně mu rozumím. Teda.. už je to někdo jiný. Už není s-kore, dospěl, změnil se. Taky bych chtěla. V jeho textech je tolik zoufalství, nenávisti.. ztotožňuji se s tím. totálně.

Nejím a nechci jíst. A už nebudu. Ve škole jsem duchem nepřítomná, píšu si na ruce hesla "Good girls don't eat" , "Skip the dinner, wake-up thinner" a tak. Můj program. Nesnáším to. Nesnáším jídlo, nesnáším svět, nesnáším sebe. To nejvíc. Chci konec. Proč to musí být tak bolestivé a zdlouhavé.

2.3.

2. března 2014 v 12:14 | Effy |  Den za dnem..
Myslela jsem, že mi to pomůže. Únik od reality. Ale ta mě tak jako tak dostihla. Mám jen dvě možnosti - žít tak, jako doteď - všemu se vyhýbat, každý víkend chodit na akce, hladovět a šíleně se nenávidět. Nebo můžu zkusit tu druhou možnost - zaměřit se na sebe, snažit se něčeho dosáhnout a nebýt jen ta "dostupná zábavná holka". To, co jsem do teď dělala, bylo kvůli tomu, že mám šileně malé sebevědomí.. Musím ho zvednout. Musím se přestat nenávidět. Jedině tak se mohu pohnout dál..
A musím se přestat ohlížet na ostatní, na to, co si myslí. Šíleně mě to sráží.

A tak budu více jíst. Hladovky jen prohlubovaly mé deprese. Začnu zase cvičit pravidelně - programy od Jillian od začátku a dokončím to. To by byl první krok. Jo a zapomenu na V.

Snídaně: Celozrnné cereálie, mléko
Oběd: Brambory, vařený květák, kuřecí maso
Svačina: Bílý nápoj, mandle
Večeře: Vejce, zelenina, eidam30%, kneckebrot

Pohyb: Jillian 30day shred, procházka

||star sisters||
girl | Tumblr

You want it? Work for it.

1. března 2014 v 16:39 | Effy
Chtěla jsem napsat, ale kdykoliv jsem se o to pokusila, článek skončil v "rozepsaných". A stejně je to pořád to samé. Myslela jsem, že se změním, ale.. jde to těžko. Před pár dny byl bráchův maturitní ples. Při šerpování jsem si pomyslela "tohle nikdy nechci zažít" .. Vážně nechci, nemám ráda, když na mě někdo upírá pozornost a..tak.
Každopádně to bylo všechno fajn, užívali jsme si to.. pak jsem tam zase ujela s jedním klukem.. "Ty to musíš udělat i na tvýho bráchy maturáku? A jinak jsi v pohodě?" Jo, kamarádka mě sjela jako malou holku. Nejhorší je, že má pravdu. Nevím, proč to pořád dělám. Byla jsem dost opilá, ale stejně..

Jsem pořád unavená, neschopná něco dělat. A tak spím a nic nedělám, haha. Dokonce jsem se dneska omluvila paní, které hlídám miminko, že jsem nemocná. Cítím se blbě, vím, že na mě spoléhala, ale.. nebyla jsem schopná vstát, jít mezi lidi. Dneska ne.

Chtěla bych zmizet, někam hodně daleko. Pryč od toho všeho. Pryč od reality. Chtěla bych začít znovu...
Vím, že napřed musím zhubnout.. pak zvládnu i to ostatní. Ale copak to jde, když pořád piju?

"Myslím, že být slušná holka není zrovna v tvých silách" Já.. opravdu se musím změnit.. říkám to pořád, ale.. musím. Nelíbí se mi ten člověk, kterým jsem se stala. Všechno tohle dělám, protože se bojím. Ve skutečnosti jsem malá vystrašená holka.. Ale to nikdo neví..

Hladovky nikam nevedou. Asi. Chci zase začít pravidelně cvičit, pravidelně jíst. A přestat pít alkohol. Ve čtvrtek je poslední maturák a pak.. abstinence.
Zaměřím se jen na sebe a své výsledky.

Kristine Ullebø -