55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Be strong and get skinny

3. února 2014 v 19:12 | Effy
Odvážila jsem se podívat. Měla jsem strach, už týden to odkládám, nebyla jsem schopná to otevřít.
Mám to za sebou. Není to tak hrozné. Někdy je opravdu lepší se strachu postavit čelem. Než se tomu vyhýbat, odkládat to. Přijde den, kdy vás to stejně dostihne.

"Můžeme ustupovat a ustupovat a navždy se nechat zahnat do kouta.Nebo můžeme vyjít ven a střetnout se s nepřítelem na místě, a v čase, který si určíme my sami. Ne oni."

Mám problémy se soustředěním. Šílená bolest hlavy, bolesti břicha, v bedrech . Vím, co to znamená a vím, že si za to můžu sama. Nikdy nepůjdu dobrovolně k doktorovi, přišli by na to, co jsem udělala. O to opravdu nestojím.


Musím začít bojovat. Dlouhou dobu jsem jen přežívala s tím, že to brzo skončí, ale ono ne.. Jako kdybych se podruhé narodila. Skončila jedna etapa a začíná další..

Učení, cvičení a málo jídla. Let's begin. Jednou jsem toho dosáhla a dosáhnu znovu. Možná dospěju do stádia, kdy si budu vyvářet zdravé dobroty, kdy budu mít z jídla radost.. ale právě teď je to můj nepřítel. Nepřítel, který mi brání v dosáhnutí mého snu. Tak ho pojďme porazit.

A.. netoužím po ničem jiném než se s ním setkat.. jako štíhlá sebevědomá kráska. To, jak mě viděl.. bezvládnou, zranitelnou.. to už neuvidí. Nikdy.

Snídaně: Banán
Svačina: Bílý nápoj
Pozdní oběd: Dušená mrkev, pár brambor
Večeře: nic

cut | Tumblr
~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rezzy Rezzy | Web | 4. února 2014 v 14:13 | Reagovat

Effy, moc ti děkuji za podporu, jsi moc milá slečna :)
Přijde mi ale, že se docela trápíš... neměla by ses takhle ničit... ale do toho ti kecat nemůžu. Taky jsem si na to musela přijít sama...

2 Amelie Amelie | Web | 16. února 2014 v 21:42 | Reagovat

Proboha, to nejsou tvoje fotky, že néé? Doufám, že si nemyslíš, že vystouplá žebra a vystouplé kosti jsou hezké? TOHLE určitě kluky nepřitahuje... Jíš málo. Jez nebo se zničíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.