55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40

Prosinec 2013

Death is easy. Life is harder

28. prosince 2013 v 15:48 | Effy
Včerejšek? Párty s nejlepší kamarádkou, spousta alkoholu, smích, horká chvilka s angličanem v autě, Tomášek and his sweet smile, kisses...Vždycky jsem pro něj měla slabost.
Necítím se fajn. V žádným případě. Nevím, co bude dál, děsím se, až začne škola ... Ve škole..netušim.
Známky? Čtyřky.. A s tím mám jako žít. Mívala jsem vyznamenání.
Děda leží v nemocnici, po mrtvici, oznámili nám, že z něj bude navždycky ležák. Babička šílí. Všichni se cítíme na nic.. Mamka má všeho až nad hlavu, vůbec neví, co bude dál a já... Já vím, že musím být silná. Smrt.. je všude kolem nás a.. já to chtěla vzdát. Jenže můžu jim to udělat? Můžu mamince způsobit další bolest? Nemůžu. Musim to překonat.. a jít dál.
Zvládnu to. Nějak to zvládnu.


The only thing I'm good at is destroying myself

28. prosince 2013 v 12:32 | Effy
Nikdy nezapomenu na den, kdy to všechno začalo. Od té doby se změnilo všechno. Můj pohled na svět, na sebe. Jídlo se pro mě stalo nepřítelem, denní cvičení, odmítání jídla, radost z klesající váhy. Hlad, zima. Tak moc jsem to milovala.
Ale musela jsem začít jíst, doma jsem měla peklo, ze začátku jsem jedla jen před nima, aby měli radost. Ale pak... byla jsem šílená. Jediné, co pro mě existovalo, bylo jídlo. Záchvatové přejídání. Když jsem se zrovna nepřejídala, plánovala jsem si, jak se přejím. Ještě teď si vybavuji, jak jsem zoufale seděla u ledničky a cpala do sebe vše, co jsem našla. Poté výčitky. Velké výčitky. Zoufalost. Neschopnost začít znova. Chvíli se mi dařilo.. a pak zase. Začarovaný kruh ze kterého jsem neuměla vystoupit.. Přišlo období, kdy jsem toužila po vysportované postavě - zdravé jídlo, fitspo, denní cvičení, váha klesala, postava se rýsovala. Jen jedna jediná věta stačila a .. já se propadala zpátky, zpátky k hladovění, poté přejídání, mia, sebepoškozování. Už jsou to dva roky. Nenávidím se. Nedá se to vydržet. Poslední půlrok? - opíjení se na akcích, "tahání" se s klukama, drogy... Když jsem tam, tak.. nemyslím na nic, cítím se svobodná. Pak přijde ráno a já se nenávidím ještě víc než předtím. Myslí si, že jsem bezstarostná.Že si jen užívám života. Že jsem šťastná.

Nechci být otrokem jídla. Nechci. Ale jsem. Už takovou dobu. Neříkejte mi, že hubnutí mi ke štěstí nepomůže. Vím, že ano. Už jednou jsem to dokázala a.. byla jsem šťastná.. svým způsobem. Všechno je lepší než to, jak se cítím teď.
Chci se uzavřít do vlastního světa. Realitu nezvládám.

Nosím vel. XS/S.. pro mou výšku je to normální velikost ale.. já se cítím nechutně tlustá.